ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНІСТЬ НАШІ ПАРТНЕРИ ЗАКОНОДАВСТВО ФОТОГАЛЕРЕЯ НАШІ ВИДАННЯ
НАШІ ПАРТНЕРИ
Реалізація соціальних програм була б неможливою без активної співпраці з партнерами.

Спільна діяльність полягає у проведенні профілактичних заходів, інформаційно-методичному забезпеченні, наданні соціально-психологічної допомоги. Співпраця має різнобічний характер. Організації-партнери виступають реалізаторами змісту програм: проводять тренінги, допомагають у розробці інформаційних матеріалів. Інші виступають спонсорами проектів.

Прикладом спільної співпраці є реалізований у 2003 році проект "Виростимо здоровим", підтриманий благодійним фондом "Салюс". Реалізовуючи Державну комплексну програму протидії торгівлі людьми, ГО "Волинські перспективи" у 2003 році було укладено угоди про співпрацю із Міжнародним правозахисним Центром "Ла Страда Україна". Спільно із Ла Страда Польща організовано та проведено проект "Брама" ( 2004 р.).

У 2004 році за підтримки делегації Європейської комісії в Україні реалізовано проект "Зменшення рівня жіночого безробіття в селах Ківерцівського району Волинської області".

У напрямках запобігання і попередження торгівлі людьми та домашнього насильства ГО "Волинські перспективи" співпрацюють з Міжнародною Організацією міграції, Управлінням Внутрішніх справ , Службою безпеки, Управлінням по боротьбі з організованою злочинністю.

З питань соціального захисту та працевлаштування ГО "Волинські перспективи" співпрацює з Луцьким міським, районним та Волинським обласним центрами зайнятості. У 2004 році спільно з обласним центом зайнятості реалізовано проект "Будь обізнана - стань захищена".
НОВИНИ
Стартують нові проекти

Двадцять шостого травня 2008р. у Києві у Посольстві Королівства Нідерландів було підписано договір...
Волонтери – проти торгівлі людьми
21-24 квітня у м. Львів проходив тренінг для тренерів всеукраїнської волонтерської...
„Не стань живим товаром!”

Саме від цього застерігали підопічних Рожищенського притулку для дітей Служби у справах...
АНОНСИ
I Міжрегіональна виставка-ярмарок «Волинь туристична запрошує!»

Волинський обласний екскурсійно-методичний центр за сприяння...
ГО "Волинські перспективи" перебуває у постійній співпраці із Волинським обласним центром зайнятості. Ось і в...
12 червня у місті Володимир-Волинський буде проведено перший із серії запланованих тренінгів для дільничних інспекторів...
КАЛЕНДАР


монастыри метеоры в греции
організація | діяльність | наші партнери | законодавство | фотогалерея | наші видання