ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНІСТЬ НАШІ ПАРТНЕРИ ЗАКОНОДАВСТВО ФОТОГАЛЕРЕЯ НАШІ ВИДАННЯ
РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ
Волинь надзвичайно великий природно – рекреаційний потенціал, а також великі людські ресурси. Переважна частина цих ресурсів зосереджена в межах сільської місцевості.

Значні природні рекреаційні ресурси Волині стали поштовхом для започаткування власної справи у сфері сільського зеленого туризму.

Розвиток агротуризму сприяє зменшенню рівня безробіття на селі та збільшенню самозайнятості. В країнах Західної Європи сільський зелений туризм одним найдоступніших видів малого бізнесу, вимагає найменших капіталовкладень найменш ризикованим.

В соціально-економічна криза значно вплинула на сільське господарство агропромисловий комплекс. Скорочення сільськогосподарського виробництва спричинило появу безробіття на селі. Оскільки сільське безробіття досить актуальною проблемою для Волинської області, сільський зелений туризм з альтернатив для самозайнятості населення та створення нових робочих місць, адже додатковий заробіток родині стимулює розвиток господарства.

Сільський зелений туризм – відпочинковий вид туризму, сконцентрований на сільських територіях. Це особлива форма відпочинку в селі, коли проживання, харчування та обслуговування туристів забезпечує сільська родина.

Два види організації такого відпочинку міських мешканців населення з інших місцевостей або іноземних туристів шляхом: здачі в найм невеликих будиночків, квартир, або кімнат у мальовничих місцевостях.

Організації проживання відпочиваючих у сільському будинку безпосередньо в Це дозволяє туристам глибше ввійти в стиль сільського життя. Познайомитись з новими людьми, пізнати звичаї, взяти посильну участь у сільськогосподарських роботах, харчуватись за одним столом.

Розвиток сільського зеленого туризму сприяє розвитку інфраструктури села та соціальної сфери, збільшенню надходжень до місцевого бюджету тим самим стимулює розвиток підприємництва на селі.

НОВИНИ
Стартують нові проекти

Двадцять шостого травня 2008р. у Києві у Посольстві Королівства Нідерландів було підписано договір...
Волонтери – проти торгівлі людьми
21-24 квітня у м. Львів проходив тренінг для тренерів всеукраїнської волонтерської...
„Не стань живим товаром!”

Саме від цього застерігали підопічних Рожищенського притулку для дітей Служби у справах...
АНОНСИ
I Міжрегіональна виставка-ярмарок «Волинь туристична запрошує!»

Волинський обласний екскурсійно-методичний центр за сприяння...
ГО "Волинські перспективи" перебуває у постійній співпраці із Волинським обласним центром зайнятості. Ось і в...
12 червня у місті Володимир-Волинський буде проведено перший із серії запланованих тренінгів для дільничних інспекторів...
КАЛЕНДАР


організація | діяльність | наші партнери | законодавство | фотогалерея | наші видання