ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНІСТЬ НАШІ ПАРТНЕРИ ЗАКОНОДАВСТВО ФОТОГАЛЕРЕЯ НАШІ ВИДАННЯ
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА
Торгівля людьми давно стала явищем глобального масштабу, складовою міжнародного кримінального бізнесу.

Експлуатація людської праці й тіла призвела до появи міжнародної торгівлі людьми. Ситуація в нашій ускладнюється не лише кризовим станом української економіки, а й тим, що процес криміналізується, адже дешева робоча сила та злочинне використання становить підґрунтя надприбутків як в так за кордоном. Проблема торгівлі людьми актуальною для Волинської області, оскільки вона прикордонним регіоном воротами до Західної Європи. Міграція з України – це не тільки вибір самої людини, насамперед злочинці ведуть активну пропаганду, використовуючи про „гарне закордонне життя”.

Відповідно статті 149 кримінального кодексу України „Торгівля людьми та незаконні угоди щодо передачі людини” це продаж, інша оплатна передача людини, а так само здійснення стосовно будь – якої незаконної угоди, пов’язаної законним чи незаконним переміщенням за згодою або без згоди через державний кордон України для подальшого продажу чи передачі особі з метою сексуальної експлуатації, використання в порнобізнесі, втягнення у злочинну діяльність, залучення в боргову кабалу, усиновлення в комерційних цілях, використання у збройних конфліктах, експлуатації. На шляху утвердження статевої рівності, в різних організаційних структурах, забезпечення прав та основних свобод людини суттєвою перешкодою є насильство. Без подолання цього згубного явища неможливо створити сприятливі умови для самореалізації людини, вільного волевиявлення. За радянських часів проблема сімейного насильства замовчувалася взагалі, адже у взірцевій „радянській його просто не могло існувати. Як не могли існувати й сексуальні домагання, ображають та дискримінують жінку. Сімейне насильство - будь – умисні фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена якщо порушують конституційні права наносять моральну щкоду, шкоду фізичному чи психічному здоров’ю”. Воно міцно вкоренилося в суспільстві, у системі його норм правил, якими передбачають певну та поведінку Домашнє насильство досить поширене в Волинській області. Воно трапляється навіть у молодих стосунки в яких здавалося б ґрунтуються на більш демократичних у старших вікових категорій.

Саме попередження є першим ключовим елементом у діяльності нашої організації з протидії торгівлі людьми домашнього насильства. Одним з найважливіших завдань по розв’язанні цих проблем проведення превентивних заходів ( підвищення рівня обізнаності шляхом проведення просвітницької роботи) ґрунтуються на дотриманні основних прав людини. Вказуються причини виникнення цих проблем (торгівлі людьми, та домашнього насильства) та можливі способи вирішення. Шляхом проведення семінарів, лекцій, тренінгів розповсюдженню інформаційно – довідкової літератури інформуємо людей про проблеми: торгівлі людьми та домашнього насильства можливості запобігання.

НОВИНИ
Стартують нові проекти

Двадцять шостого травня 2008р. у Києві у Посольстві Королівства Нідерландів було підписано договір...
Волонтери – проти торгівлі людьми
21-24 квітня у м. Львів проходив тренінг для тренерів всеукраїнської волонтерської...
„Не стань живим товаром!”

Саме від цього застерігали підопічних Рожищенського притулку для дітей Служби у справах...
АНОНСИ
I Міжрегіональна виставка-ярмарок «Волинь туристична запрошує!»

Волинський обласний екскурсійно-методичний центр за сприяння...
ГО "Волинські перспективи" перебуває у постійній співпраці із Волинським обласним центром зайнятості. Ось і в...
12 червня у місті Володимир-Волинський буде проведено перший із серії запланованих тренінгів для дільничних інспекторів...
КАЛЕНДАР


організація | діяльність | наші партнери | законодавство | фотогалерея | наші видання